הכשרות לאנשי מקצוע וארגונים

טיפול בילד במקביל לעבודה עם הורים- גישת הסמכות החדשה וההתנגדות הלא אלימה (NVR)
סמינר לימוד לאנשי מקצוע 

קבוצת לימוד לאנשי מקצוע בנושא טיפול בילדים במקביל לעבודה עם הורים בגישת פסיכולוגיית ההתנגדות הלא אלימה והסמכות החדשה. הסמינר יעסוק ב:

(i) הכרות עם עקרונות ה-NVR והסמכות החדשה ויישומם בעבודה טיפולית עם הורים כהתערבות אפשרית במגוון הפרעות וקשיים רגשיים (חרדה, הפרעות התנהגות, סרבנות בי"ס וכדו').
(ii) כיצד ומתי ניתן לשלב פסיכותרפיה בילד במקביל לעבודה טיפולית עם הורים וכיצד ניתן לנהל טיפול שכזה כאשר המטפל מצוי בתווך- כיועץ להורים בנושא גבולות מחד, ומאידך כתומך ומכיל עבור הילד
(iii) דיון במקרים אותם יציגו חברי הקבוצה, בהם ניתן לשלב עבודה על בסיס עקרונות ה-NVR.

לפרטים נוספים
הסמכות החדשה וההתנגדות הלא אלימה


הרצאות וסדנאות לארגונים


♦ האם ניתן להיות סמכותיים מבלי לאבד רלוונטיות כהורים ומנהלים
♦ כיצד פסיכולוגית ספורט מלמדת אותנו להתמודד עם לחץ וחרדה
♦ ומדוע פסיכולוגיה חיובית היא יותר מאשר מרדף אחרי האושר

קהל היעד
ארגונים ומוסדות הרוצים לשפר את רווחת העובדים באמצעות פסיכולוגיה חיובית, הגברת היכולת להתמודד עם לחצים ולכונן מערכת סמכות ומנהיגות מיטיבה.

לרשימת ההרצאות המלאה
הרצאות בפסיכולוגיה


 השתלמות מאמנים בפסיכולוגיית ספורט

קהל היעד: מאמנים הרוצים להרחיב את הבנתם בנושא פסיכולוגיית ספורט וללמוד על הטכניקות העדכניות ביותר בתחום האימון המנטאלי בפסיכולוגיית ספורט.
סמינר מאמנים בנושא פסיכולוגייית ספורט- הסמינר ייפתח בספטמבר הקרוב ויעסוק בארגז הכלים הפסיכולוגי הנחוץ לכל מאמן או מאמנת כאשר הם נדרשים להביא את הספורטאים או הקבוצה לביצוע מייטבי ולפתח קשיחות מנטלית. במהלך הסמינר נכיר את הגישות השונות לשימוש באימון מנטלי ופסיכולוגיית ספורט ואת הכלים השונים העומדים לרשות המאמן. כמו כן, נתמקד בקשר מאמן-ספורטאי תוך כדי התייחסות למודלים עכשווים של סמכות, מנהיגות ותקשורת פסיכולוגית.
לפרטים נוספים